Zapachy California Scents Car

California Scents Route 66

Czas już zapominać o odświeżaczach powietrza i zapach do samochodu, które po kilku dniach tracą swoją intensywność. Luksusowy i zmysłowy zapach California Scents jest właśnie dla Was. Dzięki niemu dowiecie się co to znaczy długotrwały, przyjemny zapach w Waszym samochodzie, domu czy biurze.

W każdym opakowaniu California Scents Spillproof Organic Air Freshener® znajdują się trzy bloki z prasowanym lnem, który jest nasączony perfumami. Gdy po kilku tygodniach zapach będzie traciła intensywność będzie go można obracać i pokąpać w gorącej wodzie a zapach będzie wracał. Ze względu na wyjątkową konsystencję odświeżacza nie trzeba się obawiać wycieku żrącej substancji na części samochodu. Na koniec trzeba również zauważyć, że te zapachy są przyjazne dla środowiska. Opakowanie składa się z aluminium z recyklingu. Materiały z lnu są oczywiście naturalne i podlegają biodegradacji.

Czym wyróżnia się na tym tle kalifornijski producent?

Firma oczywiście wyróżnia się zapachem, ale to kwestia gustu. Na szczęście firma dba o przygotowanie świetnych propozycji i dlatego poza oryginalną gamą opartą na kwiatach i cytrusach firma mocno dba o to, by zmieniać zapachy, różnicować je w taki sposób, by rzeczywiście dzięki temu trafić w gust każdego.

Świeży zapach w aucie

Nosy są różne i klienci mogą mieć różne oczekiwania. w czasie, gdy bodźce wzrokowe u jednych są silniejsze tak u innych może się okazać, że będzie zwraca się uwagę na zapach czy bodźce słuchowe.

Różnorodność zapachów

Linia zapachowa przygotowana przez tego producenta ma do zaoferowania zarówno mocne, intensywne zapachy tak jak Cherry jak i też takie propozycje, które są zdecydowanie delikatniejsze, mniej intensywne. Zwolennicy takich delikatniejszych zapachów mogą się zdecydować na Pasadena Rose albo też Desert Jasmin, który już jest subtelny na tyle, że praktycznie ledwie wyczuwalny.

To świetna opcja dla tych wszystkich osób, które idą w kierunku nut zapachowych, które nie rzucają się mocno użytkownikowi i dlatego dzięki nim ta podróż będzie delikatnie umilana i będziemy się czuli w trakcie jej trwania bardzo dobrze. Jeśli szukamy takich delikatniejszych nieco zapachów wydaje się, że producentem tym warto się zainteresować, powinny przypaść do gustu.

Autor

Ilona Nytko

Redakcja motoel.pl