Najlepsze zapachy samochodowe. Jakie wybrać?

Świeży oraz orzeźwiający zapach w samochodzie będzie pobudzał i sprawi, że samopoczucie kierowcy będzie lepsze. Wybór jest w tym momencie bardzo duży. Jakie więc produkty najlepiej będzie wybrać?

Zapachy w formie zawieszek

Najpopularniejszą formą zapachów samochodowych będą zawieszki określone często jako choinki zapachowe od pierwszego takiego zapachu z firmy Wunder Baum, który już jakiś czas temu pojawił się w sprzedaży. Są one bardzo dobrze rozpowszechnione. To produkty tej właśnie marki są nadal uznawane za jednej z najlepszych na rynku. Aromat odświeżacza będzie przez około 8 tygodni utrzymywał się w samochodzie.

Pośród wyróżniających się producentów zawieszek zapachowych wskazywać można także firmę Dr Marcus, która również w sprzedaży ma niezłe produkty.

Zapachy zamknięte w atomizerach

Dla wielu kierowców zawieszki są niskiej jakości i dlatego wybierają zamiast tego specjalny zapach w atomizerze. Chodzi o zapachy, które sami rozpylamy z atomizera w momencie, gdy chcemy poprawić zapach w samochodzie, będzie można zdecydować się go pryskać w miejscach niewidocznych. Ceny są różne można znaleźć takie za 20 złotych ale również takie za około 60 złotych.

Przyjemny zapach w samochodzie

Zapach tych najdroższych będzie szczególnie trwały i może unosić się w powietrzu kilka tygodni. To takie zapachy, których aromat jest przyjemny, nie będzie mocno nam przeszkadzał. To co najważniejsze taki zapach będzie stosunkowo dobrze się utrzymywał i w każdej chwili jest również szansa na to, by taki aromat skutecznie poprawić, gdy poczujemy, że już nie jest wyczuwalny w zadowalającym stopniu.

Puszka z zapachem od California Scents

Ciekawa opcja to nowoczesne propozycje zapachów amerykańskiego producenta California Scents. Odświeżacz wygląda jak konserwa z plastikowym wieczkiem i ma poziomy regulacji intensywności zapachu. W środku znajdują się bloczki z cedrowego drzewa, które nasączone będą olejkami wonnymi. To właśnie naturalne składniki sprawiają, że te odświeżacze charakteryzując się mocnym, dobrze odwzorowanym zapachu, który będzie utrzymywał się nawet około 2 miesiące.

W sprzedaży są bardzo ciekawe zapachy takie jak wiśnia, guma balonowa czy nawet zapach nowego auta. Można kupić puszkę za około 12 złotych. Nie jest to więc cena jakoś szczególnie wygórowana jeśli chodzi o zapachy samochodowe i inne ich rodzaje. Dlatego wydaje się, że warto będzie się na taką właśnie propozycję zdecydować by poprawić aromat w aucie.

Autor

Michał Korzeniowski

Redakcja motoel.pl